Alfa studentams

Alfa kursą galime vadinti savotišku įvadu į krikščioniškąjį tikėjimą. Jis vyksta visame pasaulyje: namuose, kalėjimuose, universitetuose, mokyklose, bažnyčiose. Universitetuose organizuojamas Alfa Studentams. Kas tai?

Alfa Studentams pateikiami tokie patys mokymai, kaip ir įprastiniame Alfa: klausomasi temos pristatymo (jei reikia, naudojamasi multimedijos galimybėmis), užkandžiaujama, 30 minučių vyksta diskusijos grupelėse. Tai labai efektyvi priemonė krikščionybės sklaidai ir geresniam jos pažinimui. Šiandien šis kursas vyksta daugelyje pasaulio šalių.
Pradžioje Alfa kursas gali atrodyti kiek bauginančiai. Tačiau nereikia baimintis. Tiesiog praplatinkite savo maldos diržus, būkite kūrybingi. Pradėkite melstis vieni už kitus.

Organizuojant Alfa Studentams Svarbu:

1. Vieta. Iš pažiūros atrodo, kad tinkamiausia vieta krikščioniškiems susirinkimams ir diskusijoms yra bažnyčia arba parapijos namai. Tačiau nemažai daliai jaunuolių šiandien praverti bažnyčios ar parapijos namų duris yra didelis rūpestis, reikalaujantis drąsos. Todėl pradžioje galima rinktis salėse, universitetų auditorijose po paskaitų, bendrabučio virtuvėje ar kambariuose, kapeliono kabinete - ten, kur yra patogu, kur galima įsijungti televizorių ar kompiuterį.

2. Dalyvių skaičius. Kartais norą dalyvauti šiame kurse pareiškia gana didelis žmonių skaičius. Todėl galima sudaryti keletą nedidelių grupelių. Svarbu, kad kiekviena grupelė įsipareigotų misijai ir vykdytų ją.

3. Mokymai. Mokymų metu svarbu tiesiog pasitikėti ir atsipalaiduoti. Taip galima sekti ir geriau įsiminti mokymo metu pateikiamą medžiagą.

4. Diskusijų grupelės. Svarbu, kad savo nuomonę išsakytų kiekvienas. Tokios mažos grupelės yra šio kurso šerdis. Jų metu reikia jaustis taip, tarsi būtumėte draugų, bendraminčių būryje. Aplinka, kurioje vyksta diskusijų grupelės, turi būti tinkama tokiems pokalbiams.

5. Maistas. Visi žinome posakį, jog kelionė į širdį prasideda per skrandį. Todėl ir šiame kurse maistas yra gana svarbi dalis. Juk studentai visada alkani. Ruošiant maistą ir dalijantis juo, galima labiau susipažinti vieniems su kitais.

6. Malda. Dar vienas svarbus dalykas, apie kurį jau kalbėjome ir kuris yra nematomas, tai - malda. Malda galima apimti visa.

Studentu Alfa temos:
1. Kas yra Jėzus?
2. Kodėl Jėzus mirė?
3. Kaip aš galiu tikėti?
4. Kodėl ir kaip aš meldžiuosi?
5. Kodėl ir kaip turėčiau skaityti Bibliją?
6. Savaitgalio metu: Kas yra Šventoji Dvasia ir ką Ji daro?

Kaip aš galiu būti pripildytas Šventosios Dvasios?
Kaip Dievas mus veda?

7. Ar Dievas gydo šiandien ir kaip aš asmeniškai galiu pasipriešinti blogiui?
8. Kas toliau: ką galiu apie Bažnyčią pasakyti kitiems?

Lietuvoje jau yra įvykę 24 Alfa kursai studentams 9 universitetuose.
Norite Alfa Studentams savo universitete? Pakalbinkite savo universiteto kapelioną ir susisiekite su mumis: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.